برج آرال 65684531352

برج های آرال فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری در مازندران است. این پروژه در چند مرحله به اجرا درآمده و برج‌های مسکونی با شماره‌گذاری‌های مشخصی ارائه شده‌اند. این امر باعث می‌شود تا پیدا کردن یک آپارتمان لوکس و مجهز در بخش‌های مختلف این منطقه، در برج‌های آرال 1 تا 18، بسیار راحت‌تر باشد.
در صورت تمایل به سرمایه‌گذاری در سرخرود و خرید آپارتمان در سرخرود یا پنت‌هاوس، پروژه‌های آرال در مازندران را از دست ندهید! این پروژه‌ها در نوع خود بی‌نظیر هستند و با خرید ملک در این منطقه می‌توانید برای آینده فرزندان خود اطمینان حاصل کنید.

 برج آرال کجاست؟

بدلیل واقع شدن در موقعیت مکانی مناسب، برج‌های مسکونی آرال، به عنوان یک منطقه جذاب برای برج‌سازی، ویلاسازی، سرمایه‌گذاری و خرید ملک شناخته شده است. برج‌های مسکونی آرال در شهرسرخرود، توابع شهرستان محمودآباد مازندران واقع شده‌اند و در زمینی ساخته شده‌اند که به ساحل دریا بسیار نزدیک هستند. محله ساحلی معروف گلشهر نیز در سرخرود و در جنوب برج‌ها قرار دارد. محله‌های بوستان و گلستان در سرخرود، که همانند گلشهر مناطق ساحلی هستند، در سمت شرق برج‌های آرال مازندران قرار دارند. همچنین این برج تقریبا در فاصله 450 متری برج سفید واقع شده است.

موقعیت قرارگیری برج های آرال:

 • از سمت جنوب: محله ساحلی گلشهر
 • از سمت شرق: محله های بوستان و گلستان
لوکیشن برج آرال 5168646535
برای مشاهده آدرس دقیق برج آرال روی نقشه کلیک کنید

فاصله برج آرال تا برج های اطراف

نمای بیرونی برج سفید لاکچری در سرخرود 26445341
نمای خارجی برج سر به فلک کشیده سفید در عرش آسمان

برج آرال 1

برج آرال 1، اولین پروژه از برج‌های آرال است که در منطقه‌ای آرام و با مساحت ۶۹۰ متر مربع ساخته شده است. نمای واحدهای مسکونی این برج به سمت دریاست و زمین آن حدود 1600 متر مربع است. برج مسکونی آرال 1، در 5 طبقه روی همکف ساخته شده و دارای 20 واحد مسکونی 80 متری است. این ساختمان دارای یک لابی 70 متری است اما پنت‌هاوسی ندارد.

بررسی مشخصات برج آرال 1:

 • مساحت زمین: 1600 مترمربع
 • مساحت سازه: 690 متر مربع
 • تعداد طبقات: 5
 • تعداد واحدها: 20
 • لابی: 1
 • پنت هاوس: ندارد

امتیازات و امکانات برج آرال 1

برج آرال 1، دارای پارکینگ سقف‌دار برای هر واحد، فضای سبز زیبا، آسانسور برای هر بخش، سیستم دفع فاضلاب بهداشتی و سیستم آبرسانی شهری است. این ساختمان همچنین از بهترین سیستم تهویه و گرمایشی-سرمایشی برخوردار است و معماری داخلی آن از بهترین سنگ طبیعی ساختمان اجرا شده است. همچنین، برای کفپوش واحدها از بهترین سرامیک‌ها استفاده شده و اسکلت ساختمان نیز بتنی است.

نمای بیرونی در شب و روز برج آرال 1 6569345450
نمای خارجی برج آرال 1 با نورپردازی لایت در شب

مشخصات برج آرال 2

برج آرال 2، با ابعاد کمتر نسبت به برج آرال 1 ، روی زمینی به وسعت ۱۰۶۰ متر مربع واقع شده است. این ساختمان چهار طبقه با ۱۲ واحد مسکونی، هر کدام به مساحتی حدود ۶۲۵ متر مربع، در یک بلوک منحصر به فرد شکل گرفته است. این بنیان مسکونی بدون پنت‌هاوس امکانات زیادی ارائه می‌دهد، از جمله پارکینگ اختصاصی برای هر واحد، سیستم آیفون تصویری، و فضای سبزی آراسته.

با طراحی معماری داخلی منحصر به فرد و کف سرامیک با کیفیت، برج آرال 2 به دلیل سازگاری خود با محیط اطراف و استفاده از سنگ مرغوب در دکوراسیون داخلی، یک زندگی شهری لوکس را به ساکنان خود هدیه می‌دهد. از جمله امکانات برج می‌توان به آسانسور، سیستم گرمایشی رادیاتور، و سیستم سرمایش اسپلیت اشاره کرد. همچنین، با بهترین سیستم لوله کشی آبرسانی و فاضلاب بهداشتی، این مجتمع مسکونی از نظر امکانات به شاهکارهای هوشمندی تبدیل شده است.

چکیده ای از برج آرال 2:

 • مساحت زمین: 1060مترمربع
 • مساحت سازه: 625 متر مربع
 • تعداد طبقات: 4
 • تعداد واحدها: 12
 • پنت هاوس: ندارد

مشخصات برج آرال 3

برج آرال 3، با چهار طبقه زیبا و نمای مدرن سفید، به نمایش قدرت خلق فضاهای آرامش‌بخش و جلب کننده معماری می‌پردازد. با ساختمانی به وسعت ۱۲۸۰ متر مربع و 615 متر مربع ، این سازه یک زندگی لوکس و ارتقاء یافته را در خود جای داده است. تراس های این واحدها که به سوی دریا باز می‌شوند، به ساکنان این اقامتگاه فرصتی فراهم می‌آورند تا در محیطی آرام و زیبا از زندگی لذت ببرند.

در مجتمع مسکونی آرال 3، که ۱۶ واحد مسکونی با اندازه ۸۰ مترمربع را شامل می‌شود، سیستم‌های تهویه، گرمایش و سرمایش با کیفیت بالا بهینه شده‌اند. لوله‌کشی‌های آبرسانی و دفع فاضلاب نیز با استانداردهای بالا در نظر گرفته شده‌اند. این واحدها با ساختار بتنی ایمن، پارکینگ و انباری اختصاصی را فراهم کرده و تمامی امکانات را برای یک زندگی مدرن و راحت فراهم ساخته‌اند.

بررسی مشخصات برج آرال 3 سرخرود:

 • مساحت زمین:1280مترمربع
 • مساحت سازه: 615 متر مربع
 • تعداد طبقات: 16
 • متراژ واحدها: 80 متر
نمای بیرونی ساختمان بلندقامت برج آرال در سرخرود 468547684540
صلابت و شکوه نمای مدرن برج آرال در شهر ساحلی سرخرود

مشخصات برج آرال 4

مجتمع مسکونی آرال 4 در مازندران در زمینی به اندازه 2287 متر مربع و با مساحت بنایی 856 متر مربع ساخته شده است. با بزرگتر بودن نسبت به ساختمان‌های آرال 1 تا 3، این مجموعه مسکونی به عنوان بهترین گزینه برای زندگی آرام خانوادگی شناخته می‌شود.
در مجتمع مسکونی آرال 4، 21 واحد مسکونی با متراژ 98 متر مربع و طراحی داخلی بهینه و متریال با کیفیت در دسترس هستند. این واحدها با سیستم تهویه هوا، گرمایش-سرمایش پیشرفته، پارکینگ اختصاصی برای هر واحد و سیستم لوله کشی با کیفیت برای آبرسانی و دفع فاضلاب طراحی شده اند. سنگ ساختمانی، سرامیک‌ها، راه‌پله و کفپوش با بهترین کیفیت در تمام واحدها به کار رفته است.

بررسی مشخصات برج آرال 4:

 • مساحت زمین:2287 مترمربع
 • مساحت سازه: 856 متر مربع
 • تعداد طبقات: 21
 • متراژ واحدها: 98 متر
ساختمان عظیم و بزرگ برج آرال 45524524
ساختمان عظیم و بلندقامت برج آرال در مسیر تابش خورشید

مشخصات برج آرال 5

مجتمع مسکونی آرال 5 با همه ویژگی‌های مجتموع مسکونی آرال 1 تا 4، فرصتی برای زندگی بهتر در یک محیط آرام فراهم می‌کند. برج آرال 5 با مساحت حدود 2460 متر مربع از 6 طبقه تشکیل شده و مجموعاً 30 واحد مسکونی با متراژ 82 متری دارد. این ساختمان در یک بلوک قرار دارد، پنت هاوس ندارد و تمامی امکانات رفاهی برای زندگی به ساکنین فراهم شده است. متراژ کل بنا حدود 1050 متر مربع است.

بررسی مشخصات برج آرال 5:

 • مساحت زمین: 2460 مترمربع
 • مساحت سازه: 1050متر مربع
 • تعداد طبقات: 6
 • متراژ واحدها: 30 متر

مشخصات برج آرال 6

مجتمع مسکونی آرال 6 در امکانات و شرایط رفاهی با برج های آرال 1 تا 5 برابری دارد؛ تنها تفاوت آن، متراژ بنا و زمین پروژه است. این ساختمان در زمینی به مساحت 411 متر مربع ساخته شده که حدود 256 متر مربع آن به بنا اختصاص داده شده است.
در برج آرال 6، 16 واحد مسکونی با متراژ  102 متری با بهترین متریال‌های طراحی و ساخت ساخته شده است. اگر به دنبال یک زندگی جمع و جور در یک محیط امن و در نزدیکی ساحل دریای خزر هستید، حتماً برج آرال 6 را به عنوان یکی از پروژه‌های آرال بررسی کنید.

بررسی مشخصات برج آرال 6:

 • مساحت زمین: 411 مترمربع
 • مساحت سازه: 256 متر مربع
 • تعداد واحدها: 16
 • متراژ واحدها: 102 متر
نمای سنگی و خارجی برج آرال با چشم انداز زیبای طبیعت 5216884156410
نمای خارجی سنگی با تراس رو به چشم انداز طبیعی برج آرال

مشخصات برج آرال 7

برج آرال هفتم، با معماری نمایی شیک و پلان ساختمانی بی‌نظیر، یکی از برج‌های ساحلی سرخرود است که در نوع خود، منحصر به فرد می‌باشد. برج آرال 7، به جرات می‌تواند به عنوان یکی از ده‌ها برج ساحلی سرخرود شناخته شود که به زیبایی برج آرال 10 نزدیک است و خاصیت منحصر به فرد خود را حفظ می‌کند.
برج مسکونی آرال7، دارای 16 طبقه و مساحتی حدود 7365 متر مربع است که تقریباً 1000 مترمربع از آن به ساختمان اختصاص داده شده است. از تراس‌های واحدهای مسکونی برج، به زیباترین نمایی از سمت دریا می‌توان دسترسی پیدا کرد. یک نکته مهم درباره مجتمع مسکونی آرال ۷، فاصله آن تا ساحل دریا کمتر از ۵۰ متر است.
در مجتمع مسکونی آرال ۷، تعداد ۶۳ واحد مسکونی قرار دارد که با متراژ‌های ۷۴، ۷۸، ۸۲ و ۱۷۵ متر مربع طراحی شده‌اند. این واحدها به تعداد دو اتاق خواب و یک اتاق خواب در طبقات ۱ تا ۱۲ قرار دارند.
در برج آرال ۷، پنت هاوس ها معادل ۲۲۷ مترمربع مساحت دارند که به صورت ۳ و ۴ خوابه ساخته شده‌اند. این برج دارای لابی با مساحتی حدود ۷۰ مترمربع است. همچنین، فضای سبزی به مساحت ۱۵۰ مترمربع برای برج آرال ۷ طراحی شده که باعث افزایش آرامش این محیط می‌شود.
برج آرال ۷ با ارائه امکانات هوشمند، سیستم تهویه، گرمایش و سرمایش عالی، سیستم اطفای حریق، پارکینگ دو طبقه، فونداسیون و شمع کوبی استاندارد و قدرتمند، آیفون تصویری، پارکینگ و انباری مجزا برای هر واحد، درب‌های ضد سرقت، پنجره‌های upvc دو جداره برای بهینه‌سازی مصرف انرژی و سیستم آسانسور با ایمنی کامل، از مهمترین امکانات مجتمع مسکونی آرال ۷ است.

بررسی مشخصات برج آرال 7:

 • مساحت زمین: 7365 مترمربع
 • مساحت سازه: 1000 متر مربع
 • تعداد واحدها: 16
 • متراژ واحدها: 102 متر
نمای بیرونی برج آرال 7 در سرخرود 5586743520
اصالت و رخنمایی با شکوه برج آرال 7 در سرخرود

مشخصات برج آرال 8

برج آرال ۸، یکی از بناهای دوقلوی مرتفع و شبیه به آسمان‌خراش‌ها در ساحل سرخرود است که با ویژگی‌ها و امتیازات منحصر به فرد خود، بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری در منطقه شمال مبدل شده است.
برج آرال ۸، با مساحت زمینی حدود  اندازه ۳۴۰۰ مترمربع، از 4 بلوک ۱۶ طبقه تشکیل شده است که 2 بلوک آن دارای واحدهای 87 متری 2 خواب و 2 بلوک پشتی رو به دریا دارای واحدهای 78 متری تک خواب میباشند.
برج آرال ۸، دارای فاصله ۵۰ متری تا ساحل دریا و ۱۴۶ واحد مسکونی به مساحت‌های ۷۷، ۸۵، ۸۸ و ۱۷۵ مترمربع است که شامل دو بنا دوقلو و پنج پنت‌هاوس با متراژ‌های ۱۷۶ و ۲۳۸ مترمربع هستند. این ساختمان دارای لابی شیک و مجهز به مساحتی حدود ۲۵۰ مترمربع است و محوطه سازی فضای سبز آن، به مساحتی حدود ۱۰۰۰ مترمربع انجام شده است. همچنین، این برج امکانات رفاهی کاملی را ارائه می‌کند و دارای زیرساخت های کاملی برای هوشمندسازی بنا می باشد.
برج آرال ۸، از امکاناتی همچون استخر و سونا، جکوزی،حمام ترکی، سالن بیلیارد، بدنسازی، زمین تنیس، سرایداری ۲۴ ساعته، ۲ طبقه پارکینگ،انباری جداگانه، فضای سبز شیک، طراحی داخلی با بهترین متریال، پنجره‌های دوجداره upvc، آسانسورهای ایمن، تراس رو به دریا، پنت‌هاوس‌های ۳ و ۴ خوابه، آیفون تصویری و … بهره می‌برد.

بررسی مشخصات برج آرال 8:

 • مساحت زمین: 3400 مترمربع
 • تعداد واحدها:  دو بلوک 16 طبقه
 • متراژ واحدها: هر بلوک 69 واحد
نمای بیرونی برج آرال 8 در سرخرود 5776354323.0
سنگکاری های ظریف در نمای خارجی برج باشکوه آرال 8

مشخصات برج آرال 9

برج آرال 9، یکی از برج‌های مجموعه آرال است و امکانات مناسبی برای نسل جوان فراهم می‌کند. این برج، در زمینی به مساحت 6800 متر مربع ساخته شده و 1000 متر مربع از آن به عنوان بنای ساخت اختصاص داده شده است. طبقه‌بندی برج آرال 9، شامل 12 طبقه و 42 واحد مسکونی با مساحت 95 متر مربع است. پنت هاوس های این برج، دارای 195 متر مربع مساحت و 150 متر مربع فضای سبز هستند.
آرال 9 با بهره‌گیری از یک نمای رومی شیک طراحی شده است. اسلکت این برج، از بتن ساخته شده و با بهترین فونداسیون و مقاوم سازی، ساخته شده است. تمامی پنجره‌ها، دوجداره UPVC هستند و بهترین سیستم گرمایشی-سرمایشی در تمامی قسمت‌های برج و واحدها نصب شده است. کفپوش‌های آن، از سرامیک مرغوب تشکیل شده و سقف واحدها از کناف و گچ ساخته شده است. همچنین تمامی لوازم و وسایل در داخل واحدها از بهترین متریال‌ها ساخته شده‌اند.

بررسی مشخصات برج آرال 9:

 • مساحت زمین: 6800 مترمربع
 • مساحت سازه: 1000 متر مربع
 • تعداد طبقات12 
 • تعداد واحدها:  42
 • متراژ واحدها: 95
 • متراژ پنت هاوس ها: 195 متر

مشخصات برج آرال 10

برج آرال 10، یک پروژه بسیار منحصر به فرد و متفاوت است که در میان دیگر برج‌های آرال، محبوبیت ویژه‌ای بدست آورده است. معماری و فونداسیون برج آرال 10، دارای طراحی استاندارد و فوق‌العاده‌ای هستند؛ پایه ریزی این برج با استفاده از بتی و شمع کوبی 82 عددی در عمق 22 متری صورت گرفته است. نمای خارجی این برج از سنگ طبیعی ساخته شده و به سبک مدرن طراحی شده است. برج آرال 10، تمامی امکانات لازم را دارد که برج‌های هوشمند مسکونی در خط ساحلی سرخرود باید داشته باشند.
برج آرال در سرخرود، در پلاک اول ساحل ساخته شده است و مساحت کل زمین برج 3400 متر مربع است. این برج دارای 25 طبقه مسکونی و در کل 28 طبقه است که شامل 145 واحد مسکونی با طراحی داخلی زیبا و منحصر به فرد می‌باشد؛ این واحدها شامل آپارتمان‌های 130 تا 260 متری و پنت هاوس‌های 550 متری هستند. علاوه بر این، برج آرال 160 واحد پارکینگ و انباری اختصاصی را برای ساکنین خود فراهم کرده است.
برج آرال 10، با داشتن فضای لابی مجهز و زیبا به مساحت 600 متر مربع و فضای سبز شیک و دلنشین به مساحت 1800 متر مربع، از امکانات برج برجسته است. همچنین این برج در طبقات همکف و اول، دارای لابی خصوصی است. تمامی استراتژی‌ها برای ایجاد یک محیط آرام و رفاهی کامل برای هر خانواده در برج آرال 10، در نظر گرفته شده است.
امکانات بسیار ویژه در برج آرال 10 شامل سالن ورزشی، بدنسازی، سونا و جکوزی، سالن بیلیارد، استخر و سونا و جکوزی با نمای رو به دریا، گلخانه دلباز، سال فعالیت‌های تفریحی، 3 مسیر راه پله امن، 6 دستگاه آسانسور شیک و مدرن، سینمای خانواده، کافی‌شاپ، نگهبانی 24 ساعته، سیستم های اطفای حریق، تهویه، گرمایشی و خنک کننده پیشرفته، برق اضطراری، درب‌های ضد سرقت، آیفون تصویری، آنتن مرکزی و دوربین‌های مداربسته در کل برج و در بخش مشاعات و فضای سبز هستند.
برج آرال 10، به عنوان یکی از منحصر به فردترین ساختمان‌های ساحلی در مازندران، دارای ارزش سرمایه‌گذاری بالاست. این برج بلند، با سیستم ایمنی برقگیر و صاعقه‌گیر مجهز شده است و ایمنی برج از هر نظر تأمین شده است. تراس و بالکن‌های واحدها با دید به دریا هستند و نمای جنوبی برج به جنگل‌ها و کوهستان‌های سبز مشرف است.

بررسی مشخصات برج آرال 10:

 • مساحت زمین: 3400 مترمربع
 • تعداد طبقات25 مسکونی
 • تعداد واحدها:  145
 • متراژ واحدها: 130 الی 260 متر
 • متراژ پنت هاوس ها: 550 متر
نمای داخلی لابی لاکچری و نورانی برج آرال 10 2654641654
رخنمایی دکوراسیون داخلی لابی برج آرال 10

مشخصات برج آرال 11

برج آرال 11، یکی از مجتمع‌های مسکونی بسیار جذاب در منطقه است که با داشتن نمای بیرونی جذاب و طراحی داخلی فوق‌العاده، توانسته است جایگاه خوبی در بین خریداران آپارتمان ساحلی داشته باشد. این برج در مساحت 1440 متر مربع ساخته شده و مساحت بنا 183 متر مربع است. برج آرال 11، در 8 طبقه قرار دارد و حاوی 6 واحد مسکونی می‌باشد؛ واحدهای مسکونی 190 متری هستند و پنت‌هاوس آن نیز به مساحت 160 متر مربع می‌رسد. این ساختمان در یک بلوک ساخته شده است.
سیستم‌های امنیتی، تهویه، سرمایش و گرمایش، روشنایی و محوطه‌سازی در برج آرال 11، با بهترین شکل ممکن اجرا شده و فونداسیون آن دارای ایمنی بالا است. همچنین، برای ساخت برج، بهترین متریال‌های آهن و فولاد استفاده شده است.

بررسی مشخصات برج آرال 11:

 • مساحت زمین: 1440 مترمربع
 • مساحت سازه: 183 مترمربع
 • تعداد طبقات8 مسکونی
 • تعداد واحدها:  6
 • متراژ واحدها: 190 متر
 • متراژ پنت هاوس ها: 160 مترمربع

مشخصات برج آرال 12

برج آرال 12، یک ساختمان 10 طبقه با 38 واحد است که واحدهای نسبتاً کوچک با متراژ 93 و 186 متری دارد و برای زوج‌های جوان مناسب است. این برج فاصله تنها 100 متر تا ساحل دریا دارد و تراس واحدهای شرقی و غربی به سوی کوهستان و جنگل مشرف هستند.
برج آرال 12، در زمینی به مساحت 5300 متر مربع ساخته شده است، اما فقط 532 متر مربع آن برای ساختمان اختصاص دارد. این برج دارای 2 طبقه پارکینگ با سیستم‌های ایمنی و اطفای حریق پیشرفته است و در تمامی قسمت‌های ساختمان از بهترین متریال استفاده شده است. همچنین، نگهبانی 24 ساعته نیز در برج فعالیت می کند و واحدهای مسکونی، پارکینگ و انباری اختصاصی خود را دارند.

بررسی مشخصات برج آرال 12:

 • مساحت زمین: 5300 مترمربع
 • مساحت سازه: 532 متر مربع
 • تعداد طبقات10 مسکونی
 • تعداد واحدها:  38
 • متراژ واحدها: 93 الی 186 متر
ساختمان برج آرال 12 با معماری سنگی و رومی 65698748546
رخنمایی سبک رومی و سنگی در برج آرال 12 در سرخرود

مشخصات برج آرال 13

یکی از پروژه‌هایی که در آینده نزدیک قرار است ساخته شود، برج آرال 13 می باشد. این برج، دارای 15 طبقه می‌باشد و در مساحتی به وسعت 10800 متر مربع ساخته شده است. متراژ بنا نیز به 1200 متر مربع می‌رسد و حاوی 58 واحد مسکونی با بهترین امکانات و متریال‌هاست. طراحی داخلی و نمای بیرونی برج آرال 13، به جزئیات بسیار دقیق و زیبا در نظر گرفته شده است.
واحدهای مسکونی برج آرال 13، به متراژ 130 متر و پنت‌هاوس‌های آن به مساحت 260 متر مربع دارای امکانات بی‌نظیری هستند. این برج، دارای یک لابی شیک به مساحت 60 متر مربع است و 50 متر مربع فضای سبز نیز در نظر گرفته شده است. فونداسیون برج، قوی و ایمن اجرا شده و زیرساخت‌های هوشمندسازی را نیز داراست. هر واحد مسکونی، پارکینگ و انباری اختصاصی خود را دارد. با توجه به کیفیت عالی و امکانات بی‌نظیر، سرمایه‌گذاری در واحدهای آپارتمانی برج آرال 13 به عنوان فرزندانتان، بهترین انتخاب می‌باشد.

بررسی مشخصات برج آرال 13:

 • مساحت زمین: 10800مترمربع
 • مساحت سازه: 1200 متر مربع
 • تعداد طبقات10 مسکونی
 • تعداد واحدها:  58
 • متراژ واحدها: 130 
 • متراژ پنت هاوس ها: 260 مترمربع

مشخصات برج آرال 14 و 15

در حال حاضر، پروژه‌های برج آرال 14 و 15 در مرحله طراحی اولیه قرار دارند و نمای پلان آن‌ها نیز آماده شده است. امیدواریم که این پروژه‌ها در سال‌های آینده هر چه زودتر شروع به ساخت شوند. هر دو برج به صورت چند بلوکه طراحی شده‌اند و در نوع خود بسیار بی‌نظیر هستند. برج آرال 15 با تنهایی می‌تواند نمایی شبیه به هتل لوکس پنج ستاره را در کنار ساحل دریا به تصویر بکشد!

مشخصات برج آرال 16

برج آرال 16، به عنوان آخرین انتخاب در میان برج‌های آرال در سرخرود، ساخته شده است. این ساختمان در مساحتی به اندازه 354 متر مربع ساخته شده و شامل 7 واحد مسکونی با متراژ 156 و 100 متری می‌باشد. نمای آن به دریا و زمین‌های سرسبز شمال مشاهده می‌شود و سبکی مدرن دارد. فاصله برج آرال 16 تا ساحل دریا، حدود 100 متر است. همه واحدهای مسکونی این برج دارای امکانات کامل هستند و با بهترین متریال ساختمانی، ساخته شده‌اند.

مشخصات برج آرال 17 و 18

برج‌های آرال 17 و 18 نیز با بهترین امکانات ساخته شده‌اند و از نظر اصول ساخت و امکانات، با دیگر برج‌های آرال تفاوتی ندارند. این برج‌ها فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند.

نمای بیرونی برج آرال با بالکن های نورگیر 5867686452
رخ نمایی برج عظیم و باشکوه برج آرال با معماری ساده