شهرک مانلی 516416541

شهرک ویلایی مانلی سرخرود، بهشت ساحلی با دسترسی آسان به دریا

شهرک مانلی سرخرود در قلب طبیعت سرخرود با مساحت حدود ۵ هکتار است. این مکان زیبا که کمتر از دو دقیقه تا ساحل دریا فاصله دارد، ایجاد کننده یک تجربه‌ی واقعی زندگی ساحلی می‌باشد. ویژگی اصلی شهرک مانلی، دسترسی آسان به ساحل است. اینجا جایی است که شما با کمترین زمان ممکن می‌توانید از درب منزل خود به سمت ساحل زیبا حرکت کنید و از زمینه‌های طبیعی و شناخته شده این منطقه لذت ببرید. آب و هوای ساحلی و صدای ملایم امواج دریا همواره به شما احساس آرامش می‌دهند. شهرک مانلی یک نقطه آغاز جدید برای تجربه زندگی ساحلی میباشد. اینجا جایی است که شما می‌توانید از لحظات شیرین و خاص خود لذت ببرید و هر روز را به روزی فراموش‌نشدنی تبدیل کنید.

ویلاهای شهرکی با سقف های شیروانی قرمز و محوطه سازی با درختچه های کوچک در شهرک مانلی
نظم و انسجام ویلاهای شهرکی در شهرک مانلی سرخرود

موقعیت مکانی شهرک مانلی

شهرک مانلی در استان مازندران واقع شده و در مجاورت شهرستان سرخرود واقع گردیده است. این شهرک ویلایی در منطقه‌ای با نام چاکسر و درویش آباد واقع شده و جهت آن به سمت شمال اشاره می‌کند. این شهرک دارای دو مسیر دسترسی مهم می‌باشد؛  مسیر اول از شهر چاکسر عبور می‌کند و مسیر دوم شامل عبور از منطقه درویش آباد میباشد.

شهرک مانلی کجاست:

شهرستان محمود آباد،کمربندی سرخرود،خ ارشاد،خ مسکن مهر

مسیر دسترسی به شهرک مانلی از شهر چاکسر

در مسیر اول، می‌توانید از شهر محمود آباد به سمت سرخرود حرکت کنید. پس از ورود به جاده محمود آباد-بابلسر، به کمربندی سرخرود می‌رسید و از آنجا به شهر چاکسر می‌پیوندید. اگر مسیر خود را به سمت شمال ادامه دهید، به شهرک مانلی در سرخرود خواهید رسید.

مسیر دسترسی به شهرک مانلی از درویش آباد

در مسیر دوم، شما وارد جاده محمود آباد-بابلسر می‌شوید. پس از رسیدن به پمپ بنزین مرزبند، از آن عبور می‌کنید تا به منطقه دهکده ساحلی درویش آباد برسید. در همین مسیر حرکت کنید و چنانچه مسیر خود را به سمت شمال شرقی ادامه دهید، به محدوده شهرک مانلی می‌رسید.

نزدیک ترین مراکز مهم رفاهی و تفریحی به شهرک مانلی

مشخصات شهرک مانلی

شهرک ویلایی مانلی سرخرود یک جواهر نادر در سواحل استان مازندران است. این شهرک با معماری زیبا و خیابان‌های خود، یک محل آرام میباشد که توسط ۶ کوچه  به شکل‌های شرقی و غربی تقسیم شده است. کوچه‌های شرقی این شهرک بن بست میباشند و ایجاد حسی از حریم خصوصی و امنیت برای ساکنان را فراهم می‌کنند. در مقابل، کوچه‌های سمت غربی به یکدیگر متصل شده و همگی به سمت دریا منتهی می‌شوند. این امکان فوق‌العاده به ساکنان اجازه می‌دهد که با دسترسی آسان به ساحل و آب‌وهوای خنک دریا، لحظات شگفت‌انگیزی را تجربه کنند.
شهرک مانلی سرخرود یک مجموعه مسکونی متنوع با واحدهایی به مساحت‌ها و طراحی‌های مختلف ارائه می‌دهد. در این شهرک می‌توانید واحدهای مسکونی با متراژهای مختلفی را پیدا کنید. این واحدها شامل آپارتمان‌هایی با متراژ ۷۵ متری، ۹۰ متری و ۱۲۰ متری هستند. آپارتمان‌های با متراژ ۷۵ متری به عنوان گزینه‌هایی کوچکتر اما جذاب برای زندگی در یک محیط شهرکی مدرن ارائه می‌شوند. این واحدها به دلیل متراژ کمتر به عنوان گزینه‌های نوساز شناخته می‌شوند. واحدهای پیش‌فروش شده نیز حداکثر در ۴ طبقه ساخته می‌شوند تا امکان دسترسی آسان به آنها فراهم شود.

شهرک مانلی سرخرود با این ویژگی‌ها، به ساکنان فرصتی مناسب برای انتخاب خانه‌هایی با متراژها و سبک‌های متنوع ارائه می‌دهد و اینجا را به یک محل زندگی جذاب و آرام برای ساکنان تبدیل کرده است. این شهرک با شماره ۷۲ پلاک ویلاهای متنوعی را در اختیار دارد. این پلاک‌ها شامل ویلاهای مختلفی هستند که برخی از آن‌ها در حال حاضر در مراحل ساخت و ساز قرار دارند. از مجموع ۷۲ پلاک ویلا، ۳ پلاک هنوز تکمیل نشده‌اند و مابقی پلاک‌ها تماماً در اختیار مالکان قرار دارند. شهرک ویلایی مانلی سرخرود، علاوه بر ۷۲ پلاک ویلا ساختمانی که در این منطقه قرار دارد، از ۶ واحد آپارتمانی نیز به عنوان گزینه‌های اقامتی استفاده می‌کند که بسیاری از آن‌ها برای پیش‌فروش در دسترس هستند. واحدهای آپارتمانی در شهرک مانلی سرخرود همگی دارای سند مالکیت معتبر هستند.

  • متراژ واحدهای شهرک مانلی: ۷۵ متری، ۹۰ متری و ۱۲۰ متری 
  • انتهای کوچه های شرقی شهرک مانلی: بن بست
  • انتهای کوچه های غربی شهرک مانلی: مسیر رو به دریا
تصویری از سقف های سفالی شیروانی قهوه ای رنگ ویلاهای شهرک مانلی از بالا
ویلاهای شهرکی، زیبایی معماری در آغوش طبیعت

مشخصات قسمت غربی شهرک مانلی

قسمت غربی این شهرک، شش واحد آپارتمانی دارد که بسیاری از آنها از نوسازی‌های اخیر برخوردار هستند و تعدادی از آنها در حال حاضر برای پیش‌فروش معرفی شده‌اند. در این بخش از شهرک، همچنان واحدهایی با متراژهای ۷۵ متری، ۹۰ متری و ۱۲۰ متری برای خریداران علاقه‌مند در دسترس قرار دارند. این تنوع در اندازه و نوع مسکونی‌ها، به ساکنان این شهرک امکان انتخاب بهترین گزینه برای محل زندگی را می‌دهد . این تنوع در واحدهای مسکونی، از ویژگی‌های جذاب شهرک مانلی سرخرود است که به ساکنان امکان انتخاب بهترین گزینه متناسب با نیازها و سلیقه‌های خود را می‌دهد. از ویلاهای وسیع تا آپارتمان‌های شیک، همه املاک این شهرک دارای مدارک سنددار معتبر هستند و به ساکنان اطمینان از مالکیت خود ارائه می‌دهند. این مزیت‌ها به این منطقه تفریحی و اقامتی جذابیت بیشتری می‌بخشد و اقبال مخاطبان زیادی را به خود جلب می‌کند.

  • تعداد آپارتمان ها در قسمت غربی شهرک مانلی : 6
  • متراژ واحدهای قسمت غربی شهرک مانلی: ۷۵ متری، ۹۰ متری و ۱۲۰ متری 
ویلای مدرن با نمای شیشه ای در شهرک مانلی 416564
ترکیبی از مدرنتیه بودن و طبیعت در ویلاهای شهرک مانلی

معماری شهرک مانلی

معماری شهرک مانلی سرخرود به عنوان یک اصول طراحی ویژه برای تمام ویلاها و ساختمان‌های این منطقه در نظر گرفته شده است تا به آن‌ها زیبایی و شکوه ویژه‌ای ببخشد. این معماری ویژه باعث شده که ویلاها از نظر شکل و آرایش به یکدیگر شباهت داشته باشند و در کلیت شهرک، یک تناسب و هماهنگی زیبا بین ساختارهای مختلف به وجود آید.

یکی از ویژگی‌های ویژه این معماری، استفاده از سقف‌های سفالی در تمام ویلاهاست. این سقف‌ها به عنوان عنصری بارز در طراحی خانه‌ها از زیبایی و زمینه‌ای طبیعی برای ساختمان‌ها بهره می‌برند. همچنین، جزئیات معماری دقیقی به کار رفته تا شکل و ظاهر ویلاها به شیوه‌ای کاملاً شیک و زیبا طراحی شده باشد.

بارزترین ویژگی معماری ویلاهای شهرک مانلی : استفاده ازسقف های سفالی در تمام ویلاها

ویلا با طرح مدرن سفید وقهوه ای همراه با محوطه درختکاری شده و سنگفرشی در شهرک مانلی 4698749641
شاهکاری از معماری در ویلاهای شهرک مانلی

قدمت شهرک مانلی

شهرک ویلایی مانلی سرخرود، با یک سابقه بیست ساله در عرصه املاک شمال، به عنوان یکی از مناطق جذاب و محبوب در شمال ایران شناخته می‌شود. در این مدت کوتاه، توانسته است با جذب سرمایه‌گذاران و توسعه پروژه‌های مسکونی و تفریحی، تبدیل به یک مقصد پرطرفدار در سواحل شمالی کشور شود.

قدمت شهرک ویلایی مانلی سرخرود در ایجاد یک محیط ساحلی و زیبا با امکانات رفاهی و امنیتی برتر، به ساکنان و گردشگران فرصتی ارزشمند برای استراحت و تفریح فراهم کرده است. این شهرک به عنوان یک مثال موفق از توسعه املاک در مناطق ساحلی ایران، نشان دهنده پتانسیل بالقوه این مناطق برای سرمایه‌گذاری و توسعه است.

قدمت شهرک مانلی : 20 سال

خیابان های آسفالت شده و ببلوارهای درختکاری شده شهرک مانلی 485496486
تصویری از پاکیزگی و سرسبزی در خیابان های آسفالت شده شهرک مانلی

زمین های شهرک مانلی

زمین‌های شهرک ویلایی مانلی سرخرود از نظر متراژ به دو دسته تقسیم می‌شوند. قواره‌های اولیه، که در نزدیکی ساحل قرار دارند، دارای متراژی حدوداً ۶۴۰ متری می‌باشند و این واحدها به ساکنان امکان دسترسی به ساحل و مناظر زیبای دریا را می‌دهند. بقیه زمین‌ها، که در نواحی مختلف شهرک واقع هستند، دارای متراژهای متنوعی از جمله ۳۰۰ و ۴۰۰ متری هستند.

در شهرک ویلایی مانلی سرخرود، امکان خرید زمین وجود دارد. اما باید به یاد داشت که کاربری زمین‌ها در این منطقه به‌صورت اختصاصی مسکونی است و مجوز ساخت ویلا یا آپارتمان برای آنها صادر می‌شود. اگر شما تصمیم به خرید زمین در شهرک مانلی سرخرود دارید، می‌توانید از این امکانات بهره‌برداری کنید.

مزیت اصلی این خرید زمین در شهرک مانلی سرخرود این است که شما مجوز ساخت اختصاصی برای زمین‌های خود دارید. این به معنای این است که با طراحی پلان ساختمان مطابق با نیازها و ترجیحات شما، می‌توانید ویلا یا آپارتمان مورد دلخواه خود را بسازید. در اینجا تنها یک محدودیت وجود دارد و آن این است که سقف ویلاها باید به طور کامل از مواد سفالی ساخته شود. همچنین، حق مالکیت و مسئولیت‌های مرتبط با بهره‌برداری از زمین و ساختمان بر عهده شخص مالک است.

قواره های زمین های شهرک مانلی : 640، 300 و 400 متر

امنیت شهرک مانلی سرخرود

در شهرک مانلی سرخرود، امنیت منطقه از اهمیت بسیاری برخوردار است. این شهرک دارای یک سیستم نگهبانی بسیار حرفه‌ای است. در طول شبانه‌روز، سه تیم نگهبانی دو نفره فعالیت دارند تا اطمینان حاصل شود که شهرک و ویلای شما همیشه در امان باشند. علاوه بر این، یک نفر نیز به خدمات رسیدگی به نیازهای شهرک و ساکنان اختصاص دارد.

امکانات شهرک مانلی سرخرود

همچنین، مدیریت شهرک به وسیله یک فرد کارآزموده انجام می‌شود که در تصمیم‌گیری‌های مرتبط با اداره و بهبود شهرک نقش دارد. تصمیم‌گیری‌های اساسی درباره عملکرد و توسعه شهرک توسط هیئت مدیره انجام می‌شود که اعضای مجربی دارند و تصمیم‌گیری‌های آنها بر اساس نیازها و نظرات ساکنان انجام می‌شود.

هزینه شارژ سالیانه شهرک نیز به منظور افزایش کیفیت خدمات و تأمین امنیت و راحتی ساکنان هر سال اعلام می‌شود. این افزایش هزینه با توجه به نیازهای شهرک و تصمیم‌گیری‌های هیئت مدیره تعیین می‌شود. این انعطاف در تنظیم هزینه‌ها به ساکنان این امکان را می‌دهد تا از خدمات بهتری بهره‌مند شوند و به توسعه بهتر شهرک مانلی سرخرود کمک کنند.

اضافی

شهرک ویلایی مانلی در استان مازندران واقع شده و دارای ویلای‌های اختصاصی جذابی است که به شما امکان می‌دهد در محیطی آرام و نزدیک به ساحل دریا ساکن شوید. ساحل چاکسر، نزدیکترین ساحل به این شهرک ویلایی است. اگر از درب خروجی شهرک خارج شده و به سمت ساحل حرکت کنید، تنها حدود ۱ دقیقه یا ۵۰ متر با آن فاصله دارید. همچنین، از درب خروجی شهرک می‌توانید هم با ماشین و هم با موتور به راحتی به ساحل دسترسی داشته باشید.

همچنین، در نزدیکی شهرک مانلی، مجتمع تفریحی شهید شهریاری قرار دارد که امکانات و سرویس‌های متنوعی را برای تفریح و اوقات فراغت شما فراهم می‌کند. این مکانها به علاقه‌مندان به آرامش و تفریح در نزدیکی ساحل و دریا ارائه می‌شوند و از زندگی در این منطقه ویلایی بهره‌برداری آسانی را برای شما فراهم می‌سازند.

سوالات متداول

سوال 1: شهرک مانلی سرخرود کجا واقع شده است؟
جواب: شهرک مانلی سرخرود در استان مازندران و در مجاورت شهرستان سرخرود قرار دارد.

سوال 2: چگونه به شهرک مانلی سرخرود دسترسی دارم؟
جواب: برای دسترسی به شهرک مانلی سرخرود می‌توانید از دو مسیر استفاده کنید. از شهر چاکسر به سمت سرخرود حرکت کنید و به شهرک مانلی برسید یا از منطقه درویش آباد از جاده محمود آباد-بابلسر به سمت شهرک مانلی رفته و از این مسیر به منطقه دسترسی پیدا کنید.

سوال 3: مشخصات مسکونی در شهرک مانلی چیست؟
جواب: شهرک مانلی سرخرود واحدهای مسکونی متنوع با متراژهای مختلفی ارائه می‌دهد. واحدها شامل آپارتمان‌های با متراژهای ۷۵ متری، ۹۰ متری و ۱۲۰ متری هستند. همچنین، از ویلاهای متنوعی نیز بهره می‌برید.

سوال 4: چگونه می‌توان زمین در شهرک مانلی خریداری کرد؟
جواب: در شهرک مانلی سرخرود امکان خرید زمین وجود دارد. زمین‌ها به منظور ساخت ویلا یا آپارتمان برای ساکنان اختصاصی مسکونی به فروش می‌رسند. با خرید زمین، شما مجوز ساخت ساختمان را نیز دریافت خواهید کرد.

سوال 5: چگونه امنیت در شهرک مانلی سرخرود تضمین می‌شود؟
جواب: شهرک مانلی سرخرود دارای سیستم نگهبانی حرفه‌ای است که در طول شبانه‌روز فعالیت دارد تا امنیت منطقه را تضمین کند. همچنین، مدیریت شهرک و هیئت مدیره برای بهبود امنیت و راحتی ساکنان اقدامات انجام می‌دهند و هزینه‌های مرتبط با امنیت از طریق هزینه‌های شارژ سالیانه تعیین می‌شود.

سوال 6: آیا در شهرک مانلی سرخرود امکانات تفریحی و رفاهی وجود دارد؟
جواب: بله، شهرک مانلی سرخرود دارای امکانات تفریحی و رفاهی متنوعی از جمله ساحل زیبا و دسترسی آسان به دریا، فضاهای سبز و پارکینگ برای ساکنان است.

سوال 7: چه واحدهای مسکونی در شهرک مانلی سرخرود وجود دارد؟
جواب:در شهرک مانلی سرخرود، واحدهای مسکونی از آپارتمان‌های با متراژهای مختلف (۷۵ متری، ۹۰ متری و ۱۲۰ متری) تا ویلاهای مختلف به متراژها و طراحی‌های متفاوت شامل مجموعه ۷۲ پلاک ویلا می‌شوند.

سوال 8:هزینه شارژ سالیانه چگونه تعیین می‌شود؟
جواب: هزینه شارژ سالیانه شهرک بر اساس نیازها و تصمیم‌گیری‌های هیئت مدیره تعیین می‌شود. این هزینه به منظور افزایش کیفیت خدمات و تأمین امنیت و راحتی ساکنان اعلام می‌شود.