معرفی برج نور و متل قو سرخرود + عکس و نشانی

1401-10-12
0 دیدگاه
برج ساحلی 3167465431

سرخرود شهری با جاذبه های دیدنی، سواحل به یاد ماندنی و سازه هایی با تنوع بالا  درکنار دریا. شما در بدو ورود به این شهر شاهد  انواع ویلا، ویلا جنگلی، ویلا ساحلی و انواع برج ساحلی با معماری های مختلف خواهید بود که خریداران و سرمایه گذاران مطابق با نیاز و سلیقه خود هر یک را بر می گزیند. اگر شما هم تصمیم به خرید ویلا در سرخرود را دارید؛ بهتر است به مطالب پیشین ما که به مقایسه خرید برج ساحلی و خرید ویلا شهرکی در سرخرود پرداختیم مراجعه نمایید. اما از آنجا که خرید برج های ساحلی از سرمایه گذاری پرسود و مطمئن شناخته می شوند در این مقاله به معروف ترین برج های ساحلی  کشور پرداخته است برای اطلاع از  لاکچری ترین برج ها در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

ورودی باشکوه برج سفید سرخرود 66854588558
ورودی باشکوه برج سفید سرخرود

برج ساحلی نور

چنانچه بخواهیم از موقعیت مکانی برج ساحلی نور صحبت کنیم باید اشاره داشت، این برج جزء بناهای نزدیک دریاست و در ۲۲ طبقه اجرا گشته ‌است، همچنین قابل ذکر است بطور کلی این ۲۲ طبقه، شامل ۸۰ واحد می باشد که نصف آن‌ را اتاق های دو خوابه‌ ۱۳۰ متری، و نیمی دیگر را اتاق های سه خوابه‌ ۱۶۵ متری تشکیل داده است، همچنین باید به این نکته اشاره داشت این برج مذکور در دو طبقه خود که، در قسمت بالاترین نقطه بنا قرار دارند به شکل پنت‌ هاوس ۵۰۰ متری طراحی و اجرا شده که می توان از این طریق، چشم انداز فوق العاده جذابی به ساحل و اطراف داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از برج ساحلی نور روی لینک کلیک کنید.

برج ساحلی نور دارای پنت هاوس 500 متری

معماری جذاب برج ساحلی نور با نمای سفید
معماری جذاب برج ساحلی نور با نمای سفید

 

برج های متل قو

متل قو یا سلمانشهر، شهری است که در استان مازندران قرار گرفته است، و به سبب موقعیت مکانی دارای جاذبه های طبیعی بسیاری می باشند. برج دو قلوی متل قو شامل 25 طبقه بوده است که دارای 292 واحد آپارتمانی و 5 واحد پنت هاوس لوکس می باشد، در خصوص امکانات و طراحی این برج باید بیان داشت، این مجتمع از بروزترین متریال و ابزارهای  نوین مهندسی برخوردار هستند، همچنین این برج از واحدهایی با مساحت 80 مترمربع تا 180 مترمربع تشکیل شده است.

برای دریافت لوکیشن دقیق برج های متل قو روی لینک گوگل مپ کلیک کنید.

برج متل قو دارای مساحت هایی از 80متر تا 180 متر

رخنمایی برج لاکچری متل قو در کنار دریای خزر
رخ نمایی برج لاکچری متل قو در کنار دریای خزر

 

 

ارسال دیدگاه